Fáblovka 520, 533 52 Pardubice
+420 735 193 999
info@zzone.cz

IceWarp má novou podobu 💻

IceWarp má novou podobu 💻

Český IceWarp uvádí na trh novou verzi své platformy Epos, která má konkurovat společnostem Microsoft a Google.

Tento nástroj pro spolupráci nabízí přehledné a intuitivní uživatelské rozhraní s přístupem ke všem kancelářským nástrojům z jediné pracovní plochy. Své konkurenty překonává z hlediska zabezpečení, přehlednosti dat a především ceny.

Nová verze platformy IceWarp Epos představuje seriózní alternativu k masově využívaným řešením pro spolupráci uživatelů, jako jsou Microsoft 365, Microsoft Exchange a Google Workspace. IceWarp Epos, stejně jako tyto známé společnosti, obsahuje základní i pokročilé kancelářské nástroje. Patří mezi ně e-mailový klient, kalendář, skupinový chat, videokonference, správa úkolů, správa dokumentů a podpora online editace dokumentů. Všechny funkce jsou k dispozici jako webové rozhraní (do počítače není třeba nic instalovat), nová mobilní aplikace nebo jako software pro lokální nasazení.

Kompletní kancelář a na jediném místě

Na rozdíl od jiných řešení poskytuje platforma IceWarp ucelené a uživatelsky přívětivé prostředí, kde jsou všechny nástroje součástí jediné aplikace nebo okna prohlížeče. Uživatelé si mohou prohlédnout nejnovější zprávy a kalendáře, stejně jako rychle přistupovat k týmovým chatům, videokonferencím, sdíleným dokumentům a přehledům úkolů v jednom přehledném uživatelském rozhraní, které lze navíc přizpůsobit. Odpadá tak nutnost neustále přepínat mezi aplikacemi.

Vývojáři systému IceWarp kladou na první místo uživatelský komfort. Proto má většina funkcí v IceWarp Epos stejné názvy a je umístěna na stejných místech, na která jsou uživatelé zvyklí z nástrojů Microsoft a G-Suite. Díky tomu mohou i začínající uživatelé snadno a intuitivně upravovat dokumenty.

Vyberte si, kde chcete svá data ukládat

Společnost IceWarp věnuje zvláštní pozornost bezpečnosti uživatelských dat a ochraně osobních údajů. Data jsou zálohována po dobu 30 dnů.IceWarp má několik datových center po celém světě. Zákazníci si mohou z těchto datových center vybrat a kontrolovat umístění svých dat. IceWarp také zaručuje, že vaše data nebudou analyzována ani poskytnuta třetím stranám.

Vysoké standardy zabezpečení informací jsou jedním z důvodů, proč řešením společnosti IceWarp důvěřují zákazníci, jako jsou vlády, vládní agentury a univerzity – IceWarp je schopen splnit i ty nejvyšší požadavky na zabezpečení dat. Stále více společností dává přednost řešením, která poskytují lokální úložiště a zajišťují transparentní nakládání s daty, a mezi zákazníky platformy pro spolupráci IceWarp patří malajská vláda a globální společnosti, jako jsou Maersk, Ford a Allianz.

Násobně levnější než konkurence

Nástroje IceWarp pro spolupráci jsou nabízeny jako SaaS (Software as a Service) s tříměsíční bezplatnou zkušební verzí a možností výběru ze tří cenových variant (start-up balíček, business a corporate). Webové stránky také umožňují uživatelům porovnat ceny s konkurencí na základě počtu uživatelů. Výsledky ukazují, že IceWarp je mnohonásobně levnější.

Aktualizace přináší lepší kontrolu nad sdílenými daty

Nejnovější aktualizace platformy IceWarp Epos změnila prostředí. Hlavní obrazovka, Dashboard, poskytuje přehled o agendě a také nové nástroje pro zlepšení komunikace a spolupráce v týmu. Uživatelé mohou všechny položky libovolně třídit a organizovat do složek. Vylepšena byla také funkce vyhledávání. Kromě toho nové funkce poskytují uživatelům větší kontrolu nad daty, která sdílejí v rámci svého pracovního týmu. Aktualizace také umožňuje integrovat v rámci firmy další cloudové a lokální služby používané mimo platformu IceWarp, což uživatelům umožňuje přístup ke všem potřebným datům na jednom místě.

Pokud Vás tohle nové řešení zajímá, neváhejte nás kontaktovat!