Fáblovka 520, 533 52 Pardubice
+420 735 193 999
info@zzone.cz

HPE Aruba & ZZONE

Define your Edge with Aruba

Aruba Networks je vedoucím poskytovatelem síťových řešení příštích generací pro mobilitu podniků. Architektura Mobile Virtual Enterprise (MOVE) spojuje drátové a bezdrátové síťové infrastruktury do jednoho kompaktního řešení pro velké organizace, mobilní obchodní profesionály, vzdálené pracovníky a hosty. Tato jednotná metoda síťového přístupu umožňuje IT organizacím a uživatelům bezpečně vyřešit fenomén Bring Your Own Device (BYOD), čímž se výrazně zlepší produktivita a sníží investiční a provozní náklady.

Zanechte nám na sebe kontakt

Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy.

ZANECHAT KONTAKT

Představujeme Aruba ESP.

Aruba’s game changing edge services platform (Aruba ESP) that combines Unified Infrastructure and management, with AIOps and Zero Trust Security to meet today’s campus, branch, and teleworker needs.

Bezdrátová síť, která prostě funguje.

Wi-Fi 6 and Wi-Fi 5 products that deliver the seamless roaming, reliability and performance needed to meet your toughest user and IoT requirements. Built-in location services, security, IoT transport and AIOps keep it simple and easy to use.

HPE Aruba Wireless

SD-WAN – síť, která dává smysl.

A family of software-defined WAN (SD‑WAN) products that provide a cost effective option to MPLS that saves time and money. For any distributed environment wanting to transition to a more agile, open and cloud-hosted environment with WAN routing that is simple to deploy and manage.

HPE Aruba SD Wan

Switche vytvořené pro moderní podnikovou síť.

Spanning from edge access to data center, Aruba switches deliver always-on networking, performance and scale needed for today’s bandwidth hungry devices and cloud-based apps. Intuitive management and built-in analytics cut the complexity. It’s time to switch forward.

HPE Aruba Switch

Zanechte nám na sebe kontakt

Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy.

ZANECHAT KONTAKT