Fáblovka 520, 533 52 Pardubice
+420 735 193 999
info@zzone.cz

Moverio BT-45CS

Moverio BT-45CS

Nový průmyslový standard v AR. Vysoká vizuální a zvuková kvalita. Středová 8MP přední kamera s vysokým rozlišením, automatickým zaostřováním a vestavěným audiem. Hands-free, nositelný displej. Ve skládacím provedení pro situace, kdy displej není používán. Pohodlné nošení navzdory robustnímu provedení. Vysoce robustní, a přesto pohodlné provedení s oporou kolem brýlí. Jednoduché a flexibilní možnosti připojení. Připojení ke kompatibilním zařízením přes USB typu C2 s jedním kabelem. Osvědčená dlouhá životnost a bezpečnost V souladu s normou MIL-STD-810H (test pádem)1, IP52 a ANSI Z87.1

  • Osvědčená dlouhá životnost a bezpečnost V souladu s normou MIL-STD-810H (test pádem)1, IP52 a ANSI Z87.1

Revoluce v průmyslových pracovních postupech

Vybavte pracovníky k vylepšenému sdílení znalostí pomocí modelu BT-45CS. Hands-free displej, středová HD kamera a integrované audio umožňují fantasticky jasnou obousměrnou komunikaci, kterou lze využít k mimořádně rychlému a efektivnímu plnění komplikovaných úkonů.

 

Pokročilá optika

Full HD displej nabízí vynikající reprodukci barev a vysokou průhlednost, což je ideální pro instruktáž krok za krokem a pro překrývání pokynů.

 

Ergonomie a odolnost

Model BT-45CS je v souladu s normou MIL-STD-810H pro test pádem1 a s normou IP52, má robustní stavbu a současně se pyšní pohodlným ergonomickým provedením.

 

Inteligentní řídicí jednotka Moverio

Je vybavena integrovanou dotykovou obrazovkou a poskytuje dokonalou platformu pro řadu aplikací. Má flexibilní možnosti připojení pomocí Wi-Fi, Bluetooth, USB-C2 a rozšiřitelného úložiště o velikosti 2 TBa k tomu disponuje vestavěnou kamerou a baterkou.

Categories: EPSON
Tags: epson, glasses, moverio, VR
moverio bt-45