Fáblovka 520, 533 52 Pardubice
+420 735 193 999
info@zzone.cz

Document Tag: Datasheet

Lenovo wikipedie

Wikipedie Lenovo ISG produktů

lenovo files

Lenovo files

Návody, guide atd..

warranty

Lenovo Warranty Lookup

Nástroj na kontrolu záruky zařízení Lenovo.

VUTLAN – Environmental Monitoring Systems

Our web interface is flexible enough to empower you with all the tools you need to monitor and control your mission critical facility. The interface is built-in inside every Vutlan monitoring unit. Simply type in the IP address of the unit in the browser. Real time dashboards with live update and status information.

Icewarp server

IceWarp email je integrován s TeamChatem podporujícím týmovou práci, office dokumenty se spoluprací v reálném čase a online konferencemi. To vše v našem bezpečném cloudu a pohodlně dostupné z jediného prostředí IceWarpu, kde najdete vše v jednom.

Sophos Intercept X

Intercept X přidává k vaší stávající ochraně koncových bodů technologie nové generace, které nevyužívají detekci na bázi signatur, a přináší vám kompletní, vícevrstvou ochranu.

Sophos SafeGuard Enterprise

Sophos SafeGuard šifruje obsah hned při jeho vytvoření. Šifrování je vždy aktivní, což umožňuje snadnou a bezpečnou spolupráci.

Sophos UTM

Sophos Unified Threat Management vám v jednom modulárním zařízení poskytuje kompletní zabezpečení od síťového firewallu až po antivirus pro koncové body.

Firewall Sophos XG

Firewall Sophos XG přináší inovace do všech oblastí síťového zabezpečení, od správy firewallů a reportingu až po spolupráci s dalšími bezpečnostními systémy.

Sophos Central

Sophos Central vám nabízí jedno místo pro správu zabezpečení vašich koncových bodů, mobilních zařízení, webů, serverů a bezdrátových sítí.