Fáblovka 520, 533 52 Pardubice
+420 735 193 999
info@zzone.cz

Document Category: Sophos

Sophos Intercept X

Intercept X přidává k vaší stávající ochraně koncových bodů technologie nové generace, které nevyužívají detekci na bázi signatur, a přináší vám kompletní, vícevrstvou ochranu.

Sophos SafeGuard Enterprise

Sophos SafeGuard šifruje obsah hned při jeho vytvoření. Šifrování je vždy aktivní, což umožňuje snadnou a bezpečnou spolupráci.

Sophos UTM

Sophos Unified Threat Management vám v jednom modulárním zařízení poskytuje kompletní zabezpečení od síťového firewallu až po antivirus pro koncové body.

Firewall Sophos XG

Firewall Sophos XG přináší inovace do všech oblastí síťového zabezpečení, od správy firewallů a reportingu až po spolupráci s dalšími bezpečnostními systémy.

Sophos Central

Sophos Central vám nabízí jedno místo pro správu zabezpečení vašich koncových bodů, mobilních zařízení, webů, serverů a bezdrátových sítí.

Sophos – Security made simple

Moderní sítě a IT požadavky jsou stále komplexnější, ale vaše IT zabezpečení takové být nemusí. Naše produkty jsou od základů navržené tak, aby vše zjednodušily a odstranily jakékoli komplikace.

Intercept X Deep Learning

Intercept X kombinuje hloubkové učení s prvotřídní technologií zajišťující ochranu proti útokům, technologií CryptoGuard pro ochranu před ransomwarem, analýzou prvotních příčin a mnoha dalšími technologiemi, které tvoří nejkomplexnější ochranu koncových bodů na trhu.

Sophos Secure Email

Sophos Secure Email je kontejnerová, zabezpečená a plně vybavená e-mailová aplikace pro Android a iOS. Umožňuje při správě pomocí Sophos Mobile Control izolovat na mobilních zařízeních vaše podnikové e-maily, kalendář a kontakty od osobních dat.

Sophos Security Heartbeat

Pokročilé útoky jsou koordinovanější než kdykoli předtím. Ale takové může být i vaše zabezpečení. Sophos přináší bezpečnostní revoluci a synchronizuje ochranu perimetru se zabezpečením koncových bodů. Výsledkem je bezkonkurenční ochrana celé IT infrastruktury.